MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 14907247
nr 1490 7247
Skrivbyrå
gustaviansk stil, bemålad. Bredd: 95 cm. Djup: 48. Höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:56:48
400 kr
500 kr
600 kr
Den Gustavianska stilen